Visionking Lomu Astronomický Dalekohled s Přenosný Stativ Nebe Monokulární Telescopio Prostor Pozorování Telefonní Adaptér

Nový produkt

1 ks

Skladem

877.99 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

Specifikace:

Jasné clony: 70 mm (2.4 ")

Ohnisková vzdálenost: 300 mm.f / 4

Šikmé zrcadlo: 90 °

Maximální výška: 38 cm

Maximální zvětšení tohoto oddílu se: 150x (cílem ohnisková vzdálenost / ohnisková vzdálenost okuláru * několikrát Barov více = maximální zvětšení)

Ráže je nejdůležitějším ukazatelem pro výběr dalekohledu. Ráže je přímo úměrná srozumitelnosti a cena.

A. O funkce:

To může vážit o 2 kg, a můžete vidět, kruhový ostrov měsíce. Stativ výška: 38CM.

B. O konfigurace:

Ohnisková vzdálenost je 300 mm, a ráže je 70mm. Je vybaven dvěma okuláry: H6 (pro denní prohlížení) a H20 (v noci se dívat na měsíc), a je také vybaven 3x Barov objektivu a 1,5 x pravoúhlé čočky a měsíční čočky. Měsíc Zrcadlo: Protože tam je hodně odráží světlo rušení při pozorování úplňku, pomocí Měsíc Zrcadlo může odstranění těchto zásahů a aby povrch měsíce více jasné. Při použití, prosím, šroub měsíc objektivu do závitu na spodní části okuláru, a pak připojení okuláru k zenith-objektiv.

C. O násobky:

Okuláry: H6mm, H20mm násobky: 300/6 = 50 krát, 300/20 = 15 krát. Pokud 3x Barov objektiv je vybrán, násobky jsou 50X3 = 150x a 15X3 = 45 x; plus 1,5 x pozitivní objektivu, obraz je pozitivní image, a násobky jsou: 50X1.5 = 75x a 15X1 .5 = 22,5 krát. To znamená: minimální zvětšení: 15-krát, maximální zvětšení: 150 krát.

D. vzorec pro Výpočet:

Cílem ohnisková vzdálenost / ohnisková vzdálenost okuláru * několikrát Barov více = maximální zvětšení

Cílem ohnisková vzdálenost / ohnisková vzdálenost okuláru = zvětšení

E. Instalace sekvence:

Podpora stativ první, a pak se připojit objektiv barel. Po objektivu hlaveň je pevná, nainstalovat finder objektivu (používá se, aby nejprve najít cílový objekt) na objektivu barel, a pak nainstalovat okuláru (okulár 2 vyberte 1). Po zjištění, velký cíl, pak ladit s různými okuláry. Poznámka: Pro první čas, buďte trpěliví a trpělivé! Možnost astronomické špatnost je velmi, velmi malý, nemluvě o tom, že každý dalekohled byl přísně kontrolován předtím, než jsme vydali.

F. samozřejmě, že více není jediný. To závisí především na komplexní faktory, jako jsou ráže a ohniskové vzdálenosti. Například, okna domu jsou velké, světlo je přirozené, a pohled je jasné. To je stejný důvod.

G、 Při použití 3x Barov objektiv, nejprve nainstalovat Barov objektivu a okuláru.

(Chcete-li připojit Barov objektiv, budete muset odstranit kryt z okuláru-vybavené zařízení.)

H. Poznámka: Pouze dva okuláry (H6mm, H20mm) může být instalován ve stejnou dobu.

Dva telekonvertory (3x Barov a 1,5 x pozitivní) může být vybrána pouze ve stejnou dobu.

Obsah Balení:

1X Astronomický Dalekohled Kit

{infomodule}

Štítky: puškohled visionking, hewolf stan, astrofotografii kamery, telescop, monokulární telescop, antické astronomie, astronomický dalekohled profesionální, dítě dalekohled, dalekohled monokulární měsíc, binokulární.

Parametry

Číslo Modelu SKUE17835
Typ Monokulární
Původ KN(Původu)
Značka SGODDE

Recenze

Napsat recenzi

Visionking Lomu Astronomický Dalekohled s Přenosný Stativ Nebe Monokulární Telescopio Prostor Pozorování Telefonní Adaptér

Visionking Lomu Astronomický Dalekohled s Přenosný Stativ Nebe Monokulární Telescopio Prostor Pozorování Telefonní Adaptér

Související produkty: