Obdélník sluneční Brýle pro Muže Jízdy Polarizované sluneční Brýle, Ženy Odstíny 2020 Růžové Brýle Classic Retro Sluneční Brýle UV400

Nový produkt

1 ks

Skladem

269.17 Kč

-48%

527.78 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

Sluneční brýle z Metod Údržby/Krok

Způsob Udržování sluneční Brýle Je Stejně jako Zachování Běžné Brýle. Ty By měly Tvořit Zvyk Při Čištění, Skládání a Ukládání. Nicméně, sluneční Brýle Často sundat a Nosit, Které by mohly Poškrábat Náhodně, Takže Tam Jsou Některé Malé Detaily, aby Vám Připomněl: sluneční Brýle, Když Máte Skvrny a Přilnavost, nepoužívejte Nehty, aby si Je, Je Snadné Poškrábat Povrch. Když Brýle Nejsou Opotřebované, Mnoho Lidí Bude Viset Jejich Ruce na Jejich Hlavy, Límce Nebo Kapsy. v Této Době, Rozsahu Pohybu, Těla By Neměla Být Příliš Velká, aby Nedošlo k Roztržení Nebo Poškození. Nebo Někdo Bude Dát do Kabelky. Je Doporučeno, Že Jste Dal To do Tvrdé Čočky Případ První, a Pak Ji Dát do Kabelky, aby se Zabránilo, Že Nosí Malé Věci jako jsou Klíče, Hřebeny, Mědi Deska, Atd, nebo Barevné s Rtěnky a Další Kosmetiku, sluneční Brýle Nosí Řidiči, Často Dát Je na Palubní desku Nebo Sedadlo, aniž by na Sobě, Což Je Velmi Špatný Zvyk, v Horkém Počasí, sluneční Brýle Bude Pečené mimo Svůj Původní Tvar, a to Zejména Plastového Rámu Zrcadla. To Je Nejlepší, aby se Jim z Auta, Nebo Sbírat Je do Sklenice Úložný Box Bez Ohledu na to, Kde Budete Sbírat sluneční Brýle, pamatujte, Že Zrcadlo By měl Být u Soudu.

Věnovat Pozornost Záležitostem

1. Jednou Rukou Odstranění dojde k Poškození Levé a Pravé Vyvážení Rámu a Vést k Deformaci. Je Doporučeno, Že Budete Držet Chrámů s Oběma Rukama a Vyjměte Je spolu Paralelním Směru Obou Stranách Tváře.

2. Když se Vezme a Nosí, Vlevo Chrám Je Obvykle Přeloženy Poprvé, Což Není Snadné Způsobit Deformaci Rámu.

3. Je Doporučeno, aby Umýt Sklenice s Čistou Vodou a Absorbovat Vodu s Papírovým Ručníkem, a Pak Použijte Speciální Brýle Čistící Hadřík, aby se pokusili Vymazat. Je Nutné Držet Stranou Hedvábí z Rámu na Jedné Straně Zrcadla a Jemně Otřete Objektiv, aby se Zabránilo Poškození Rámu Nebo Objektiv Způsobil.

4. Když Ne, Nosí Brýle, Prosím, Zabalte Je s utěrkou na Brýle Čistící Hadřík a Dát Je do Objektivu Případ. Pokud Dočasně Umístěn, Prosím, Dát Konvexní Povrch Brýle u Soudu, Jinak Je Snadno Nosit Čočky. Ve Stejné Době, Brýle By se měli Vyhnout Kontaktu s Repelenty, Wc Čističe Výrobky, Kosmetika, Gel na Vlasy, Lék S Výrobky a Jiné Žíravé Položky, a Vyhněte se dlouhodobému Přímému Slunečnímu záření a Vysoké Teploty.

Štítky: anti slip 2004 r1, ay rk012 vstřikovače, 74hc595 3 zobrazení, bjama bavlněné pánské, pivní pás kožený, a4 třpytky 250gsm, 4545 polštář bílá, audi spínač video, beenie telefon případě.

Parametry

Objektivy Optické Atribut UV400
Síla silný
ke jian guang tou shi lv 99
Název Oddělení Dospělé
Pohlaví MUŽI
Čočky Materiál TAC
Číslo Modelu Sluneční brýle Muži Polarizované UV400
Objektiv Šířka 57
Materiál Rámu SLITINY
Rám Materiály Plast + Kov
Styl Módní
Výška Čočka 56
Anti UV třídy UV400
Objektiv Materiál TAC
Značka cavanal
Pokud Polarizace Is

Recenze

Napsat recenzi

Obdélník sluneční Brýle pro Muže Jízdy Polarizované sluneční Brýle, Ženy Odstíny 2020 Růžové Brýle Classic Retro Sluneční Brýle UV400

Obdélník sluneční Brýle pro Muže Jízdy Polarizované sluneční Brýle, Ženy Odstíny 2020 Růžové Brýle Classic Retro Sluneční Brýle UV400

Související produkty: