TRV ZigBee3.0 Inteligentní Radiátor Ovladače Programovatelné Termostatické Ventil Regulátor Teploty Hlasové Ovládání pomocí Alexa

Nový produkt

1 ks

Skladem

430.80 Kč

-40%

718.08 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

Tuya ZigBee3.0 Nové Mini Smart Chladiče Ovladače Programovatelný Termostat Topení Regulátor Teploty Topné Přesné Baterie TRV Termostatický Ventil Regulátoru Hlasové Ovládání s Alexa

Tím, Moes

Vlastnosti Produktu:

1.Smart Tuya ZigBee Chladiče Ovladače Termostatu: Nové mini design s jednoduchým a přehledným LCD displejem na těle,t, že chladič termostat s LCD digitální displej a t wo úseky AA baterie, napájení ,což je speciální ventil pomocí kooperativně s topení.Uměle nastavené vnitřní teplotě, používá se hlavně na systém podlahového vytápění pro ovládání otevírání a zavírání potrubí.

2.A Tuya ZigBee Wireless Gateway Hub je Třeba : ZigBee bezdrátový rozbočovač je nutností, která se připojuje k ventilu mnoho dalších ZigBee inteligentní produkty a uvědomuje si celou vazbu své inteligentní domácí zařízení.Jednoduše přidejte vaše brána do Aplikace,pak přidat chladič pohonu, aby bránou v Aplikaci.

3.Programovatelné Plán s Týdenní Programování Výběr: Podporuje manuální nastavení 5+ 2,6+1 a 7 dní týdenní program s 6 lhůty pro možnost ,které vám poskytnou maximální pohodlí pro různé situace a nastavení vlastní plán pro váš dům teploty.Prázdninový režim,automatický režim,boost režimu k dispozici.Vyberte si pracovní den a restday režim, aby vyhovoval vašim vlastní mysli.

4.Hlasové a Dálkové Ovládání pro Tuya ZigBee Wireless Gateway: Aplikace Podporuje dálkové ovládání přes váš chytrý telefon,spolu s hands-free, hlasové ovládání pomocí Alexa a Google Assistant po úspěšném připojení ventilu k Tuya /Smart Life App na základě jednoho Tuya ZigBee Bezdrátové Brány.

5.Otevře Okno Detekce: Když teplota v místnosti náhle spadnout do temp. prahovou hodnotu,ventil uzavře po dobu 15 minut.Poté,pokud je v místnosti teplota. je stále nižší než teplota. Práh,to bude udržovat tento režim.Kromě toho,to ' s e asy čitelný digitální displej s Celsiova teplota . Plné 2 Rok ů Záruka,pro Všechny MOES Inteligentní Termostat, 60 Den s Vrácení peněz Záruka,c omplete s atisfaction jsem s M OES g oal pro ll jsem ts c ustomers.

Parametr:

Napájení: 2 *2 AA* 1,5 V alkalické baterie

Maximální proud:90mA

Pracovní prostředí teplota::-10~60°C

Zobrazení přesnost:0.5℃

Výchozí rozsah nastavení teploty:5~35°C

Sonda snímače:NTC(10k)1%

Rozsah zobrazení teploty:: 1 ~70°C

Velikost závitu:M30 x 1,5

Izolační stav: Normální prostředí

Velikost(mm): 52*90

Běh programu: Sada na 1 týden jako cyklus

Maximální trasy:4,5 mm

Balíček Výpis:

1 * Chladič Termostat

1 * Taška na Příslušenství

1 * Uživatelská Příručka

Q&A: Q:mohu použít svůj vlastní hub pro připojení s ventilem?

A:Ne,tento chladič, termostat může být použit pouze s naší Moes Tuya ZigBee wireless gateway hub,proto nabízíme sadu dvou pro váš nákup. Q:Lze tento termostat nastavit na stupně Fahrenheita zobrazení?

A:Ne,to mohou být zobrazeny pouze s Celsia displej. Q:mohu program rozvrh sám?

A:Ano,naše termostat je programovatelný.Jste schopni naprogramovat svůj rozvrh volně. Q:mohu ovládat termostat, když nejsem doma?

A: Ano,po úspěšném připojení k rozbočovači,pak jste schopni ovládat své zařízení na váš chytrý telefon App. Otázka: Má tento termostat mít zámek obrazovky, aby se zabránilo hodnocení s nebo děti z manipulace s nastavením?

A:Ano, to má. To má plně uzamčeném režimu, který zabraňuje jakékoli změny nebo nesprávnou funkci u dětí. Q: Je baterie v ceně?

A: Ne, protože doručení omezení, výrobek není vybaven baterií.

Štítky: inteligentní termostat, domů smart, ovládání teploty, termostat, termostat wifi, číslice termostat, rtx 2080, digitální termostat controler, sonoff spínač, tuya zigbee.

Parametry

Výchozí rozsah nastavení teploty 5~35 Celsia
Velikost(mm) 52*90
Pracovní prostředí teplota -10~60 Celsia
Izolační stav Normální prostředí
Maximální trasy 4,5 mm
Původ KN(Původu)
Běžící program Sada na 1 týden jako cyklus
Certifikace CE
Sonda senzor NTC(10k)1%
Maximální Proud 90mA
Velikost Závitu M30*1.5
Přesnost zobrazení 0.5 Celsia
Rozsah zobrazení teploty 1~70 Celsia
Značka MOES
Moc 2*2 AA* 1,5 V alkalické baterie

Recenze

Napsat recenzi

TRV ZigBee3.0 Inteligentní Radiátor Ovladače Programovatelné Termostatické Ventil Regulátor Teploty Hlasové Ovládání pomocí Alexa

TRV ZigBee3.0 Inteligentní Radiátor Ovladače Programovatelné Termostatické Ventil Regulátor Teploty Hlasové Ovládání pomocí Alexa

Související produkty: