Nové Výprodej
Použité Originální UA55D7000LJ UA55D8000 reproduktor BN96-18089B cena páru Zobrazit větší

Použité Originální UA55D7000LJ UA55D8000 reproduktor BN96-18089B cena páru

Nový produkt

1 ks

Skladem

991.35 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

Popis

záruka : 60 dní od nabídky

Balení : 1ks deska

Tato část může pracovat v několika různých modelech, zkontrolujte před nabízení.

Pokud si nemyslíte, že máme nejlepší cenu na část, pak si udělat nabídku !Nejhorší, co se může stát je, že jsme odmítnout.

SHIPPING & RETURNS

Všechny položky byly rozeslány do 48 hodin po zaplacení dokončena , Prosím, Musí potvrdit dodací adresu, když pokladně .

Pro Tyto země , budeme odeslat položku do Epacket s sledovací číslo ;

Hongkong, Korea, Japonsko, Malajsie, Turecko, Rakousko, Belgie, Švýcarsko,Dánsko,Maďarsko,Itálie,Lucembursko, Nizozemsko, Nový Zéland,Polsko,Švédsko,Finsko,Irsko,Portugalsko, Mexiko, Kanada,Norsko,Austrálie,Francie,Německo,Rusko, SaudiArabia, Ukrajina, Spojené Státy,Singapur,Velká Británie,Brazílie

jiných zemích, to bude být uspořádány tak, aby vyslat do Hongkong post nebo Singapore post ( můžeme zvolit rychlejší způsob dopravy) !

Budeme pečlivě test každou položku, před odesláním.

Kvalita je zaručena!

Poznámky:

Mezinárodní Kupující Vezměte Prosím Na Vědomí:

- Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

- Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

-Budeme nenese odpovědnost za jakékoli zpoždění při dodání, včetně, ale ne omezený k celní poštovné kontrolu, stávky, zásahu vyšší moci atd.

- Jako kupující, je to vaše povinnost platit daň, když uděláte objednávku ze zahraničí.Naše cena nezahrnuje daně, DPH, nebo jiné skryté poplatky.

Návrat A Vrácení Peněz

Vrácení nebo výměna vyžádání je k dispozici pouze žádosti do 1 týdne po parcel obdržel & vrácení položky jako nezměněném stavu tak, jak je obdržel.

Prosím, zabalte položky pečlivě.Položky vrácené budou testovány a nové náhradní bude kupujícímu odesláno okamžitě, když zjistil vadné.V případě, že vhodný náhradní není k dispozici, pak náhrady budou vydány.Doprava, manipulace a pojištění poplatky jsou nevratné.

Štítky: základní deska samsung tv, základní deska bn41, samsung reproduktor, bn96 reproduktor, základní deska bn94, ua46d5000pr, ua40d5000pr, panel led samsung, žid, samsung reproduktor tv.

Parametry

Původ KN(Původu)
Značka huanshengtu

Recenze

Napsat recenzi

Použité Originální UA55D7000LJ UA55D8000 reproduktor BN96-18089B cena páru

Použité Originální UA55D7000LJ UA55D8000 reproduktor BN96-18089B cena páru

Související produkty: