10ks Kafuter 50 ml K-0326 anaerobní konstrukční lepidla motor lepidlo reproduktor magnet lepení velkoobchod

Nový produkt

1 ks

Skladem

2 413.71 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

10ks Kafuter 50 ml K-0326 anaerobní konstrukční lepidla motor lepidlo reproduktor magnet lepení velkoobchod

Vlastnosti Produktu

K-326 je jednosložkové anaerobní konstrukční lepidlo, vysoká viskozita. Vhodné pro lepení tuhých částí. Vynikající odolnost vůči rozpouštědlům.

Typické použití

Potřeba rychlého vytvrzení lepidla příležitosti většinu materiálů, jako je kov pokovování feritové motor, reproduktor, magnety, kov, sklo, šperky, krystaly a tak dále.

Klíčové Vlastnosti

Vzhled nažloutlá

Chemický typ methakrylát

Specifická hmotnost 1.1

Viskozita (25 mpa.s) 18000

První pevné / pevné (minuty / hodiny) 2/24

Pevnost ve smyku (MPa) ≥15.2

Mezera vyplnění (mm) 0.5

Bod vzplanutí > 93

Návod k použití

1. Lepicí povrch s čisticí prostředek k čištění.

2. Akcelerátor se nastříká na lepkavý povrch zaschnout 1 až 2 minut. Jako bond rozdíl větší (0,4 mm) nebo vyžadují rychlé vytvrzení, je lepené na obou stranách materiálu jsou povinni používat akcelerátor, urychlovač příliš mnoho by neměly být ošetřeny.

3. K-326 aplikátor je přilepena na povrchu jiného, pak dvě tlačítka plochy uzavřené brzy vyléčen během 2 minut plně vytvrzený pevnost, než je nutné dosáhnout 12 až 24 hodin.

4. Pokud ne accelerator, vytvrzovací doba 20 minut dřív.

Upozornění

Tento produkt by neměl být používán na plastové díly, aby se zabránilo kontaminaci původní lepidlo, nemají nalil lepidlo zpět do původního obalu.

Bezpečnostní Opatření

Tento produkt obsahuje methakrylátu, podráždění kůže a očí. Pokud se kontaktu s kůží, okamžitě omyjte vodou, pokud se dotknete očí, okamžitě opláchněte vodou a jít do nemocnice k ošetření.

Poznámka : výše uvedené údaje jsou založeny na našich rozsáhlých získané experimentální výsledky jsou spolehlivé. Nicméně, vzhledem k rozmanitosti podmínek použití, praktické použití jsou mimo naši kontrolu, takže uživatelé musí být testovány před použitím, aby bylo možno potvrdit, zda je výrobek vhodný. Nemám žádnou záruku, že za určitých podmínek použít náš problém s výrobkem, není zodpovědná za žádné přímé, nepřímé nebo náhodné škody. Uživatelé narazíte na nějaké problémy během používání, a můžete kontaktovat naše technické oddělení, budeme se snažit poskytnout vám co nejvíce pomoci. Cenu ústupků, vyšší výkon, vítejte na velkoobchodní!

Platební metody

Jen pocit jistoty platit nás prostřednictvím způsobu, jak je uvedeno níže, Pokud si přejete zaplatit pomocí jiné metody, prosím, laskavě kontaktujte nás. Vaše platba je pouze vydala se k nám po vás potvrzení, že jste obdrželi zboží.

Doprava

Výchozí způsob dopravy je HongKong Post Airmail . Prosím, laskavě kontaktujte nás, pokud byste chtěli, aby si vybrat, my vám řekne, jak moc extra poplatek budete muset zaplatit.

Způsob Dopravy

RU Poštovné

BR Poštovné

US Shipping

Mezinárodní Doprava

Průměrná Dodací Lhůta

HongKong Post Airmail

30-45 Dní

30-90 Dnů

/

15-60 Dní

E-Paket

/

/

7-15 Dnů

/

Expresní Doprava

(DHL/EMS/Fedex)

6-10 dnů

6-10 Dnů

6-10 Dnů

6-10 Dnů

Dovozní cla, Daně a jiné zvyky související poplatky nejsou zahrnuty v ceně. Kupující nese všechny dodatečné náklady, které vzniknou (pokud existuje),pokud kupující nekoupil pojištění.

Návrat politiky

Prosím, vrátit položku do 7 dnů po obdržení, pokud nejste spokojeni s to (Kupující předpokládá, zpáteční adresou). Všechny vrácené zboží musí být v původním podmínkám, kontaktujte nás prosím nejprve na zpáteční adresu a instrukce.

Zpětná vazba

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležité, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. Budeme dávat pozitivní zpětnou vazbu na vás, příliš.

Pokud se vyskytnou nějaké problémy, prosím, kontaktujte nás za prvé. Budeme se snažit vyřešit problém pro vás.

Užijte si nakupování a mají příjemný čas!

Štítky: lepidlo gumové, magnet list, vyzváněcí reproduktor, domů magnet, gumové magnet, lepidlo, lepidlo reproduktor, proti prachu ok, lepidlo plast, ok reproduktor.

Parametry

Intenzita střední pevnost
Typ Nátěrové hmoty
Klasifikace Ostatní Lepidla
Hlavní Suroviny anaerobní
Vzhled Světle žlutá kapalina
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Číslo Modelu K-0326
Použití Stavebnictví, Doprava

Recenze

Napsat recenzi

10ks Kafuter 50 ml K-0326 anaerobní konstrukční lepidla motor lepidlo reproduktor magnet lepení velkoobchod

10ks Kafuter 50 ml K-0326 anaerobní konstrukční lepidla motor lepidlo reproduktor magnet lepení velkoobchod

Související produkty: